Нехтувати здоров’ям людей в Україні не має права ніхто!

У Коротичі Існує велика проблема з розробленням газу, яка впливає на екологічний стан місцевості та якість життя громадян. Зокрема, відбулося істотне зниження якості води.

Я особисто наголошую на тому, що в Україні не має існувати жодного випадку ігнорування інтересів ї прав громадян.

Відповідно до чинного законодавства, буде зроблено запит та ініційовано детальну перевірку роботи виробництва. У випадку виявлення порушень екологічних стандартів чи санітарних норм, видобуток газу буде зупинено.


Людина — найвища цінність. Здоров’я людини — капітал громад!


Це — не просто гасло із програми, це — принцип, яким ми керуємось у роботі.

Продовжується наша робота з мешканцями Люботина.

Деколи ми шукаємо зустрічі з виборцями, але частіше зустрічі знаходять нас. Люди повсякчас звертаються до нас із питаннями, які їх цікавлять, звертаються за допомогою вирішити проблеми, які їх турбують.

Одна з таких проблем — неспроможність людей сплати комунальних послуг.

Причина проблеми — хибні коефіцієнти, за якими нараховується рахунок за газ.

Система, у якій громадянин не може розрахуватися за комунальні послуги — не просто зламана, вона неприйнятна.
Сам факт існування цієї проблеми вимагає негайних дій, спрямованих, в першу чергу, на перерахунок коефіцієнтів газопостачання.


Існує системне рішення цієї проблеми на законодавчому рівні. Залишилося менше тижня до моменту, коли ми зможемо приступити до його реалізації. У нас немає часу сумніватися і зволікати!

Побували на дитячих святах у Пісочині.

13 липня на Мобілі на Надії пройшли два чудових свята для дітей.

Дуже приємно, коли містом голосно лунає дитячий сміх і звідусіль видно щирі посмішки!

Діти — наше майбутнє, задля них ми прагнемо змін, їм жити у країні, яку ми створюємо сьогодні! Ми повинні консолідувати зусилля та впроваджувати якісні системні зміни для підвищення якості нашого життя.

Залишилося 7 днів!


Зробимо це разом!

Черкаські Тишки

Спілкувалися з мешканцями села Черкаські Тишки. Вислухали головні проблеми, що турбують місцевих. Дуже надихає доброзичливе ставлення людей до переселенців із тимчасово окупованих територій. Люди з Донецької та Луганської областей хочуть знайти в Черкаських Тишках роботу і свій дім. Житло, однак, лишається для цього великою перешкодою.

Транспорт для пільговиків — проблема, що об’єднує не тільки мешканців Черкаських Тишків. Ми неодноразово обговорювали цю проблему і вже знайшли кілька способів її вирішення на законодавчому рівні.

Бездомні люди — одна з глобальних проблем людства, яка також гостро спостерігається і в Україні. Незважаючи на те, що Черкаські Тишки — невеликий населений пункт, тут проблема соціально незахищеним верствам населення гостро відчувається. Необхідно планувати соціальне забезпечення і адаптацію для цієї категорії населення.

Маємо об’єднати зусилля і разом вирішити проблеми для громади саме так, як буде вигідно людям.

Найвища цінність держави — добробут і щастя кожного її громадянина!

Сьогодні зустрілися з мешканяцями і депутатським корпусом села Циркуни.

Під час зустрічі були обговорені важливі питання, що турбують місцевих жителів:

— тимчасово переміщені особи, які живуть в Циркунах, потребують державної допомоги, потребують роботи і житла, щоб мати можливість приносити користь громаді;

— економічні проблеми з кожним роком зростають. Мова йде не тільки про економічне благополуччя, яке українці заслужили, але і про перевстановлення системи. Дуже радує той факт, що люди розуміють і підтримують цю ідею, мають намір активно залучатися до впровадження змін;


— ямковий ремонт доріг — загальна проблема Харківщини. Громада наполягає на комплексному вирішенні, на капітальному ремонті,.


Окрему увагу приділено питанню об’єднання громад. Депутатський корпус Циркунів підтримує ідею єдності і її важливість. З такими мешканцями Харківської області ми зробити це разом!

Продовжуємо мандрувати Харківщиною

Сьогодні мали можливість зустрітися з громадою Вільшан. Дуже приємно знайти віддзеркалення власного бачення майбутнього наших дітей.


У Вільшанах прекрасний дитячий садок. Вихователі з усією відповідальністю і наповненим любов’ю серцем піклуються про маленьких мешканців селища.

Діти — найдорожче, що є у нашому житті, тому такі дитячі садочки повинні бути в кожному населеному пункті України!